Projektowanie graficzne

Agencja Reklamowa Lublin, na tle innych firm, wyróżnia jedno z najlepszych studiów projektowych w Lublinie. Położone w centrum Lublina, wyposażone jest w wysokiej klasy sprzęt i oprogramowanie, które ściśle współpracuje z dostępnym na miejscu studiem fotograficznym. To sprawia, że zapewniamy projektowanie graficzne na światowym poziomie.

Projektowanie graficzne i powstające dzięki niemu materiały reklamowe, to finalny efekt wielu działań, mających na celu poznanie naszych klientów, charakterystykę ich oczekiwań i potrzeb, słabych i mocnych stron, zdefiniowanie grupy docelowej oraz ocenę potencjału konkurencji. Taki bagaż informacji, w połączeniu z doświadczeniem, warsztatem i talentem, będącym wizytówką naszego działu graficznego, daje w rezultacie materiały graficzne, stanowiące nie tylko ładne przedmioty na które miło patrzeć, ale przede wszystkim identyfikację wizualną firmy. Materiały reklamowe, poligraficzne – od wizytówki po mobilny mega banner, to przede wszystkim skuteczny materiał reklamowy, który dostarczy Twoim klientom rzetelnej informacji podanej w sposób odpowiadający ich oczekiwaniom.

Materiały będące efektem projektowania graficznego w agencji reklamowej AID ożywią twój biznes i skutecznie zaprezentują Cię na tle konkurencji.

Materiały reklamowe i promocyjne, wydawnictwa albumowe, okładki, ulotki, wizytówki, wzornictwo przemysłowe, reklama internetowa, strony internetowe, plakaty i bannery gęsto pokrywające Lublin, są efektem projektowania graficznego. Wiemy, że potrafisz odróżnić zły projekt od dobrego. Często dzieje się to jednak intuicyjnie. Ważne jest by wiedzieć, jak wykorzystać umiejętności, doświadczenie i talent, aby stworzyć efektowny projekt graficzny i materiały reklamowe, by nikt nie zawahał się z nich skorzystać.

W RAMACH USŁUGI “PROJEKTOWANIE GRAFICZNE” OFERUJEMY:
  • konsultację merytoryczną w obszarze określenia potrzeb i wyboru odpowiednich materiałów reklamowych
  • projektowanie graficzne dostosowane do profilu grupy docelowej działalności oraz konkretnego produktu lub usługi
  • projektowanie graficzne materiałów w różnych koncepcjach, wersjach i wariantach
  • projektowanie graficzne materiałów reklamowych (ulotki reklamowe, plakaty, foldery, bannery, billboardy, reklama internetowa, city lighty, reklama świetlna, wizytówki, kalendarze, opakowania, zaproszenia itp.)
  • projektowanie graficzne wydawnictw zwartych, broszur i czasopism
  • skład do druku zaprojektowanych materiałów
  • druk i dostawa materiałów na preferencyjnych warunkach