Video i animacje

Video i animacje

Świat reklamy to wielkie pole do popisu i ogromny wachlarz możliwości promowania swoich usług i sprzedawania produktów, jednak rzadko daje drugą szansę. Szybkość przeglądania, na przykład stron internetowych w poszukiwaniu produktów oraz ich ogromna ilość sprawiają, że mamy jedynie krótką chwilę na przyciągnięcie wzroku potencjalnego klienta i skłonienie go do zakupu akurat u nas.


Agencja reklamowa AID stworzyła animację komputerową, która przedstawia wykonane przez nas loga dla firm. Jest to tylko część naszych prac, na które składają się ponadto plakaty, cinamagraphy, identyfikacje wizualne, i wiele, wiele innych. Cała animacja komputerowa prezentuje płynnie przechodzące obrazy, którym towarzyszy dobrana muzyka. Wszystkie wykreowane przez naszą agencję reklamową w Lublinie loga dla firm, składające się na animację komputerową, komponują się w całości z podłożoną pod nie melodią w taki sposób, że wszystko współgra ze sobą i zgrywa w czasie z muzycznymi akcentami.

Użyte w animacji komputerowej kolory są wyraziste i tym właśnie przyciągają wzrok odbiorców. Ekspresywne barwy tła kontrastują z kolorami log dla firm, przez co obrazy zapadają i utrwalają się w pamięci odbiorców. Zastosowana przez naszą agencję reklamową z Lublina muzyka pod animację komputerową jest pogodna i lekka, przez co nie angażuje zbyt mocno i nie zakłóca odbioru obrazów.